Teised vabatahtlikud

Nagu ma ühes postituses kirjutasin, said toetuse viis projekti, seega kokku viis vabatahtlikku. Üks olen loomulikult mina, aga teised?

Alustame siis selles järjekorras, kellega ja kui palju ma suhelnud olen:
* Malin – tema jõudis Saksamaale kohale täna! Malin on 21 aastane ja pärit Norrast. Kuna tema msn-i ja nime suutsin ma ainsana idenfitseerida, on ta mul hetkel kenasti msn-i lisatud. Oleme praegu ka juba pikemalt vestelnud ja kokku leppinud, et lähme koos Berliini klubidesse. Tema teenistus on küll lühem kui mul, kestes vaid 9 kuud. Ahjaa, Malin on koos minuga samas projektis, seega teda näen ma tõenäoliselt kõige rohkem.
*Bettina – 29aastane ja pärit Taanist. Tema projekt algab 17.juunil. Täna lisas mind Facebookis sõbraks ja hetkel juba chätime msnis.
*Enes – ta on Türgist, 26aastane ja tema nimi on Türgis poisinimi. Ma usun, et meil saab ääretult lõbus olema. “Eneeeeeee,” ma hakkan pead tõstma ja siis lisatakse lõppu: “-ssssss”. Mul vajub siis pea tagasi norgu. Enes on mul Facebookis sõbralistis, ent rohkem pole temaga veel suhelnud. Bettina sõnul jõuavad nad Saksamaale samal ajal.
*Lolita – temast ei tea ma hetkel muud, kui et ta on Bettinaga samas projektis. Meiliaadressi järgi otsustades on ta Lätist.

Kas mulle ainult tundub, või on kõik teised minuga võrreldes niiiiii vanad. Ma arvasin, et EVSile jooksevad pigem noored ja hullud =D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: