Tagasi koolis, šampinjonipasteet ja draakonid

Minu kahepäevane “puhkus” sai läbi ja järjekorselt tuli kell 5.45 üles tõusta, valmis panna ja bussile sättida. Hommikul leidsin ma kotist loomulikult Blossini toavõtme, mille ma siis kenasti lauale jätsin, et Kamila ära viiks… Õnneks sellest probleeme ei tekkinud.

Koolis on nüüd eelmisest nädalast alles jäänud ainult üks õpilane, kes oli ka eelmine nädal – tüdruk Kreekast, tema nimi on midagi G-tähega, aga ma ei oska seda isegi järgi hääldada, nii et kirjutamisest unistan. Lisandusid siis kanadalanna, prantslane (?), gruusialane, veel üks kreeklane, keegi kelle kodu jäi mulle tabamatuks, itaallane ja jaapanlanna! Algul oli enesetutvustamine, sest mind ju esmaspäeval ei olnud. Siis pidin ka kaardi tahvlile joonistama (kus ikka see Estland asub) ja itaallane sai minu kodumaast aru alles siis, kui ma õpetaja pahameeleks inglise keeles Estonia ütlesin.

Üllatav on ka see, et inimesed on õigeaegselt kohal! Üks lausa 10 minutit enne üheksat, tõesti vau! Vaid kaks hilinevad – kreeklanna ja itaallane… Tänases tunnis vaevas mind ka tõsine uni ja kell liikus eriti aeglaselt. Aega sai sisustada joonistamisega – minu saksa keele õpik on nüüd juba samasugune nagu tavaliselt mu vihikud koolis – ja sms’ide saatmisega. Homme pööran rohkem tähelepanu, kebin täna varem magama, sest eks see raske ronimine oli tänase väsimuse üks põhjus.

Pärast läksin Alexasse (korrutage Viru keskus umbes kümnega). Esiteks oli mul vaja leida üks nännipood Kati tarves ja teiseks tahtsin ma minna oma lemmikpoodi ilastama. Täna olin jälle tegelikult tubli. Kuigi mul oli üle 40 euri kotis alles suutsin ma end tagasi hoida ja ei ostnud seelikut, jalanõusid, pükse, pluuse, korsette, ehteid, peekreid, küünlaaluseid, ägedaid piparkoogivorme, draakoniga liivakella ja nii edasi ja nii edasi. Vaid ühe asjakese ostsin, mida näete ka siin pildi. Allahinnatud pisike draakon =) Ja neid draakoneid tuleb mul vist veel juurde… Esiteks mul on vaja ühte karpi, kuhu hoiustada oma tšekid, piletid ja muu tähtis paberipahn, teiseks on mul tegelikult vaja peeglit ja kolmandaks pean ma siiski ka ühe draakoniga peekri ära ostma. Alexast leidsin lõpuks ka nännipoe, kus oli samamoodi huvitavaid kindaid ja ehteid ning – looduspoe, kus müüakse siis (vist mahetoodangut) toidukaupu alates piimast ja lõpetades erinevate teedega. Algul mõtlesin, et kõnnin niisama riiulite vahel ringi, aga kui mu pilk jäi pidama šampinjonipasteeedile siis… ma pean selle saama! Ostin ja kodus määrisin kohe esimese asjana võileivale. Mmmmmm!

Korra jooksin ka tehnikapoest läbi, et kõrvaklappe vaadata (kaua ma ikka korterinaabreid oma musaga terroriseerin). Üks võimalus on olla kaks nädalat söömata, joomata, ostlemata ja osta 159 eurosed imeilusad ja ägedad klapid… Teine võimalus on reaalsusesse tulla, natuke säästa ja osta odavamad-mitte-nii-ägeda-välimusega-klapid. Üldiselt, peaks jõhkralt säästma sest ma tahan oma lemmikpoest ju ka veel asju osta. Keegi andke mulle miljonivõit =D

16 kommentaari

 1. Siim said,

  august 12, 2010 kell 00:41

  Ah mis miljonivõit..Kerge paastumine ja saad klapid kätte nagu naksti ju:D
  Muide, mine käi jõukas ära:P

  • Shamio said,

   august 12, 2010 kell 16:13

   Yea, kaks nädalat kerget paastumist xD Ma jõukast mingid pildid tegin, aga unustasin panna. Uude postitusse ehk.

 2. Donka said,

  august 13, 2010 kell 20:36

  Kuradi draakonite jama siin on?!

  Raidisid draakonit omastarust päriselus?

  • Shamio said,

   august 13, 2010 kell 20:39

   Raidisin jah. 1woman raid oli, ja vaata mis droppis. Järgmine kord dropib juba mount.

 3. Dzinn said,

  august 13, 2010 kell 20:42

  kellele siis ei meeldiks draakonid 😀

 4. Donka said,

  august 13, 2010 kell 20:42

  Mulle meeldivad väiksed tüdrukud

  • Shamio said,

   august 13, 2010 kell 20:43

   sulle meeldivad eriti väikesed tüdrukud koos draakonitega. Ja selles poes on draakonitega peeglid ja karbid ja peekrid ja kõik muu… Oeh.

 5. Rivo said,

  august 13, 2010 kell 20:43

  i like pie

 6. Dasset said,

  august 13, 2010 kell 20:43

  Mu naine jättis mu maha 😥

 7. dasset said,

  august 13, 2010 kell 20:51

  “Mu naine jättis mu maha :’(”
  keri perse sven/mardo

 8. Dasset said,

  august 13, 2010 kell 20:54

  Dasset kirjutatakse suure D-ga, feik dasset.

  • Shamio said,

   august 13, 2010 kell 20:55

   tahaks kuskilt ip-sid vaadata =D

 9. Donka said,

  august 13, 2010 kell 20:56

  In soviet russia..
  ..jailbait rapes the pedophile


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: