Blaaa

Kas ma palusin eile tänaseks ilusat ilma? Palusin. Kas ma sain selle? Ei. Päev algas küll toredalt. Liinile on pandud kaks bussi üksteise taga sõitma, nii et ei ole enam metsikult rahvast täis. Rongi peale peab muidugi jooksma endiselt. Aga see vastik vihm tibutas ja padutas terve päeva. Vihmavarju mul otseloomulikult polnud nii et jah. Tundide lõppedes oli ka vihm lõppenud ja otsustasin proovida. Jõudsin Brandenburgi väravani kui taevas avas justkui nöökimiseks luugid ja padukas… Ei, mina ei ole suhkrust ja ei karda vihma aga minu kenas riidest kotis olevad asjad kardavad vihma ja on suhkrust. Seega jah, ots ümber ja käbe tagasi Friedrichstrasse raudteejaama.

Seal veetsin 20 minutit (!) toidupoes ning raiskasin oma viimast taskuraha, et midagi muud peale muna ja riisi süüa. Pea kõik kaup, mis ostsin oli vist allahinnatud aga savi – süüa kõlbab nagunii. Tegelikult tahaksin oma kapist leiva ära süüa aga ei söö, sest see viimane koduleivapäts ja varsti tuleb ehk suur koduigatsus ning siis on hea pugida… Seega, kui keegi Saksamaale tuleb võib mul kodust läbi minna ja leiba tuua, aitäh =D

Hmmm… Muud infot veel? Polegi vist midagi anda. Võtan homme vihmavarju kaasa ja üritan uuesti natuke jalutada. Muuseumidesse küll minna ei saa köhh raha köhh aga Berliin niisamagi ilus. Järgmine nädal algab ju juba töörabamine (või nagu Malin ütleb, igavlemine) Blossinis.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: