Esimene tööpäev. Nii p6nev!

Pealkiri ei ole iroonia. Päriselt on ka p6nev. Oma arvutit ma ei saa muidugi kasutada… Okei meil on üks suurepärane netijuhe kolme inimese peale. Kohe pärast seda, kui ma netijuhtme oma avrutiga ühendasin, l6petas see aga töötamise… “Ene sa tapsid netijuhtme.” Seega, peab ootama, kuni üks kahest arvutist on vaba. Jeee!

Esimene ülesanne oli oma esitlus ära l6petada. Seega oli vaja parandada kirjavead ja lisada juurde pildid, mida me eile oma laiskuse t6ttu ei teinud.
Mina: “Lisame seksimuuseumis käimise pildi ka.”
Malin: “Me ei saa lisada sellisesse esitlusse seksimuuseumi pilti.”
Mina: “Aga miks mitte? See on ju see mida me Saksamaal teeme!”
Malin: “No aga lisaks siis selle ikka vaba aja alla, mitte tööülesannete juurde?”
Mina: “Ahjaa.”

Esitluse l6petaanud saime ka uue ülesande. Pidime saabuvate inimeste jaoks paljundama toakasutamise eeskirja ja igale liidrile ka juhendi, kuidas käituda tulekahju korral. Prantslased said loomulikult prantsusekeelse, teised pidid leppima inglise keelsega. Samas, Jana pakkus Malinile, et Malin v6iks norrakeelse t6lke ka teha, arvestades et pea igas projektis on ka m6ned norrakad sees. 6nnelik Malin, norrakad t6id talle täna Norra toitu =( Eestlased??? Peab ka teiega projekti tegema, hakkate mulle siis kohukesi vedama. Tagasi paljundamise juurde… Tint sai otsa täpselt enne meie tulemist ja seega pidime ootama ja ootama ja ootama ja l6puks saime tehtud.

Mingi hetk tekkis meie kabineti ka Stefani, kes on siis meie kolleeg ja Guido (minu koordineeriva organisatsiooni boss) kolleeg. Aga sellest ma küll aru ei saanud, mida paganat ta Blossinis hetkel teeb. Samas, loetles ta mulle ette mitu Eesti sportlast (K. Smigun, A. Veerpalu, E. Nool) kui olin kinnitanud, et ma ikka Eestist mitte Leedust. Norrakate liider käis Eestis juuni algul. Osales projektis Saku lähedal ja nad said ka ekskursiooni Saku 6lletehasesse. Kiitis igaljuhul Eesti 6lut ja eriti Rocki.

Meie j2rgmine ülesanne oli ruum, mis saab selle projekti “koduks” ette valmistada. Selles olen ma juba proff, nii et pole midagi. Käbekärmelt sai k6ik korda.

P6hiülesandeks oli saabujate vastuv&tmine. Igaüks pidi end Blossinisse sisse registreerima ja meie pidime vaatama, kas k&ik saavad ikka 6ige toa ja &ige v&tme ja kas nad kirjutasid vajalikud asjad 6igesse kohta. Lihtne? Ei. Korraga tuleb ca 8-9 noort, kes tahavad kohe k6ik oma tuppa saada. Ja siis rühmajuht, kes ütleb mulle otsa vaadates ja ühele poisile osutades: “See poiss seal on 16 aga ta pole siiani suudelnud. K6ik lootused on sinu peal.” Tjah… K6igepealt tulid siis norrakad, siis prantslased, siis leedukad, siis üksik sakslane ja nüüd l6petan ma blogi, sest tulevad viimaks ka sloveenlased ja ma saan sööma minna!

2 kommentaari

 1. Mari said,

  august 30, 2010 kell 20:47

  Mul ka kohutav kohukeste igatsus :DTundub,et sul muidu tegemist jätkub !

  • Shamio said,

   august 30, 2010 kell 20:56

   Kuule jah, igav hetkel pole olnud =P Kui siis ainult nädalavahetuseti Friedersdorfis olles. Aga seda ka loodetavasti eriti ei tule =D


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: