Täiendus: tapmismäng

Nagu ma ennegi maininud, siis ma kipun asju lihtsalt ära unustama. Kui ma ei vaata oma märkmeid, mida blogisse kirjutada, siis suure tõenäousega see ka blogisse ei jõua. Seega tulebki mul täiendusena natuke jutu ühest ägedast mängust, mille Leene korraldas.

Ma arvan, et paljud on tapmismänguga tuttavad, aga need kes pole, neile väike ülevaade: sa saad ühe  paberilipaka inimese nimega. Sinu ülesanne on järgnevatel päevadel see inimene üksinda tabada (või nii, et teised ei märka tema “tapmist”) ja talle musi teha (põsemusi, käele musi, õhusuudlus või ka mõnikord tuleb öelda “sa oled surnud”). Seejärel on inimene surnud, sa saad temalt uue nimekaardi(d) ja siirdud uut ohvrit tapma. Samal ajal tuleb sul ka valvel olla, et sa ise surma ei saaks. See viib liitude moodustamiseni. Sa lepid kellegagi kokku, et olete igalpool kahekesi ja siis lihtsalt pole tapjal võimalust sind maha lüüa. Hea on ka see, kui tapja teeb ebaõnnestunud katse ja sa tead, keda vältida. Samas, ei takista see alati sul surma saamast. Kuigi Gudrun teadis, et Kevin üritab teda tappa, sai ta lõpuks siiski surma. Suht äge on vaadata, kuidas keegi teiste juurde tormab, tapja kannul =D

Mina sain endale sihtmärgiks norraka Snorre. Keeruline, täitsa ausalt, sest kõige rohkem olen ma Snorret näinud kas söömas või õhtul diskosaalis istumas. Muidu on tal kombeks sisse magada, või nagu täna -terve päeva esimene päev ja koolitus maha magada. Seepärast olin ma lausa natuke õnnelik, kui Vladimir mu eile ära tappis -.-  Läksin wc’sse, oma liitlast Leenet kaasa ei hakanud kutsuma ja kohe kui wc’st välja tulin, seisis Vladimir nurga taga ja tappis mu põsemusiga. Yeap, ma röögatasin. Mitte ehmatus, aga poolenisti nördimus, et ma nii ruttu juba surma sain. Aga järgmises mängus olen ma parem.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: