Kindlustus olemas!

Guido ja Vita ja muu kompanii Potsdamist (ka Alice, mu on-arrival seminarilt) jõudsid kenasti Blossinisse. Pärast kohustuslikke kallistusi ja teretamisi, võttis Guido mu käekõrvale ja ütles, et esimese asjana teeb mulle kohe kindlustuse ära. Ja nii oligi. Vita ja Guido olid kõik mu paberid kaasa toonud ja kahekümne minutiga olid vajalikud avaldused (A-vorm ja B-vorm ja C-vorm ja D-vorm. Ja ma pidin just Sannilt küsima, kas eesti keeles on selline sõna nagu “vorm”….) täidetud, elu ilus, kõik korras ja kindlustus olemas. Nüüd tuleb oodata seda, millisele aadressile AXA minu kaardi saadab. Kui see jõuab Raplasse, palun tähituna mulle edasi saata, kui see jõuab Märjamaale, palun tähituna mulle teele panna ja nii edasi.

Täna sai mõnusalt hilja tööle tuldud. Lausa kell 12.45, sest midagi meil plaanitud poldud hommikuks. Siia jõudes tegime jälle nati voodeid ja elu ilus. Mis ei tähenda, et ma oleksin hommikul pikalt magada saanud. Kella neljast vajusin voodisse (keda huvitab, siis mul oli Ulduari mountrun =D lihtsalt selleks, et te teaksite et ma ei istu öösiti niisama üleval ja ei vahi kuu poole vaid ikka teen mingis mõttes midagi) ja juba kahe tunni pärast hakkasid seinad värisema, kui veokid mööda sõitsid ja niimoodi ma kella kaheksani välja põõnasingi. Kiirelt poest läbi (miks paganama pärast hommikuti nii palju inimesi poes käivad) ja siis asju pakkima. Kui esimene kord Blossini “kolides” pakkisin ma asju ilusti, iga asi oma nurga, et teaksin, kus mis on, siis nüüd – lihtsalt viskasin ja viskasin ja võtsin midagi ja viskasin. Küll mul aega siin otsida on, yeap yeap.

Rohelisema poole pealt ka. Ma leidsin siin astelpajupõõsakese, kus olid mõned marjad ka veel küljes. Millalgi loodan korjama jõuda. Ja natuke halvema poole pealt… Juulis Blossini jõudes nägin suurt kaharat puud, millest otsustasin iga kuu ühe pildi teha, et siis vaadata, kuidas see läbi aasta muutub. Ja nüüd otsustati selle okstest pooled maha võtta. Nojah siis… Natuke hilje ka uus puu valida, eks siis jääb nii.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: