Koosolek ja Strasbourg

Päev algas kenasti. Kõigepealt ei võtnud Patrick mind peale vaid sõitis Blossini ja siis nägi, et seal mind pole ja siis sõitis tagasi. Põhjenduseks ütles ta, et ta ei näinud kedagi. Tõesti jah, ma tulen välja külmetama, kui tavalisel on tal harjumus 15minutit hiljaks jääda. Ja ega mina ka teda ei näinud, kuigi ma surusin nina peaaegu ukseklaasi vastu lömmi ja ajasin ühe vaese ämbliku ka üles. Blossinisse jõudes ei läinud asi paremaks. Patrick ütles, et meil on koosolek ja ma pean ka sinna tulema. Jäin siiski kabinetti lootma, et ma ei pea sinna minema aga siis tuli Jana ja ütles, et ma pean tulema, kuigi ma talle saksa keeles (!) selgeks tegin, et ma ei saa nagunii suurest osast jutust aru ja siis suren lihtsalt igavusse. Tema soovitus oli sõnaraamat ja märkmik tuua ja seda ma tegingi. Nüüd tuleb otsekirje minu märkmikust, mida ma koosoleku ajal vahepeal täitsin:

Näppasin Friedrichi tooli ära, ta pidi endale uue tooma. Kohe aru saada ju, et ma siin üleliigne. Kell 9.38 algab igavlemine, bläääääää. Kõik räägivad millestki üksteisejärel. Ma eeldan, et juttu on sellest, mis nad alates eelmisest koosolekust teinud on või mida nad teada tahavad. Minuni jõudes pudistan midagi saksa keeles, et kõik on okei ja tore ja super ja õnneks liigub järjekord edasi. Samal ajal uitab minu mõte mujale: kuidas AoE threati hoida, milline ülikoolis õppimine on, kas kuskil saab õppida draakonide joonistamist jne. Vahepeal mängin oma lemmikmängu: mitu sõna ma suudan ära arvata. Koosoleku liidri (ma ei mäleta selle naise nime) jutust ei saa midagi aru, ta lobiseb nii kiirelt, Janast saan kõige paremini aru. Ma saan vist mingi ülesande: vaja toad üle kontrollida, et mis on katki ja mis halvasti. Noogutan agaralt ja vastan kõigele jaatavalt. *vahepeal joonistan märkmikku lohesid ja muud jama* Piilun teiste käekellasid, et näha, mis kell on.

Mingi hetk tuleb teema inglise keele kursuse kohta. Nimelt tullakse Blossinisse keelekursust tegema ja kõigil on võimalus sinna minna.
Kirjutan poenimekirja valmis.
Tahan süüüüüüüaaaa! Kell on juba ammu 11.30 läbi.
Mingi ülesande saame mina ja Malin. Aga mis ülesanne? Koosoleku liider lobises nii kiirest, et ta üritas vist uut rekordit teha ja midagi ei saanud sellest vadinast aru.  Mingi asi 19-20 november ja blablabla.
Igaaav on. Okei, keelepraktika on tegelikult hea aga ma olen näljane ja kui ma olen näljane siis ma ärritun ja siis on Grrrrrrrrrr. Lõpuks! Kell 12 saab see piinapink läbi. Söök, siit ma tulen!!!!

See oli siis kerge lühikokkuvõte minu esimest koosolekust. Natuke siis ka Strasbourgist. Nimelt toimub mingi noortevahetus (Saksamaa, Prantsusmaa ja vist oli ka Gruusia) ja kuna projektis on paar vaba kohta, pakkus Jana ka mulle seda =) Natuke mõtlemist (60€ tuleb mul siiski ise maksta) ja siis ütlesin jah, sest a) 60€ ja seitse päeva teeb vähem kui 10€ päeva kohta b) ma tahan reisida c) ma pole kunagi varem seal käinud. Kui nüüd saan kindla loa minna, tšillin ma 29. november kuni 5. detsember Strasbourgis.

Ma kirjutaks veel pikemalt, aga Malin tuleb täna koju ja ma lubasin kokata. Ehk siis rullbiskviit on juba valmis (arenemisruumi mul veel on xD) ja kotlette hetkel praen. Nautige seni novembrikuised pilte.

2 kommentaari

 1. Jane said,

  november 11, 2010 kell 21:12

  “Noogutan agaralt ja vastan kõigele jaatavalt. ” Mul on nii südantsoojendav seda lugeda :D:D Selline äratundimsrõõm..ainult, et kui liiga agaralt jaatavalt vastata ja siis keegi sulle sellise “ei ole võimalik?!?” näoga otsa vaatab, siis on mõnikord natuke piinlik küll 😀

  • Shamio said,

   november 11, 2010 kell 23:56

   No täpselt =D Aga enamjaolt see toimib kenasti xD


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: