Ma tulen koju!

Okei, mitte veel aga ma teen juba ettevalmistusi:

  • Minu toa seinad pole enam asju täis. Eile magama minnes oli tuba juba nii võõras, sest seinad on… valged!  Hetkel on seinale jäänud ainult Miku kirjad (sest need tulevad käsipagasiga, mitte ei saada postiga. Kui kaduma läheks, oleks väga nõme). Kõik muud kirjad, pildid, piletid, ümbrikud, joonistused ja nii edasi asjad võtsin hoolikalt alla ja pakkisin ära ühte Oriflame kasti, millega emps kunagi midagi saatnud on. Raamatud tulevad ka sellega, sest suures pagasis ma ei taha neid tarida. Sorteerisin ka muid pabereid, et välja mõelda mida mul on vaja kaasa võtta ja mis võib oma koha prügikastis leida.
  • Hüvastijätupidu. Teiste vabatahtlikega ei tee, aga Jana ja Anne õhutusel toimub Blossinis 5. juulil hüvastijätupidu Eesti koogiga (kräsupea, mmmm) ja Eesti tantsuga (Oige ja vasemba). Vaatab kuidas see välja kukub siis.
  • Otsade kokkutõmbamine. Final report on tehtud, esmaspäeval istun Jana ja Friedrichuga maha, et järgmiste vabatahtlike jaoks veel asju arutada. Kabinetis olen ka natuke juba vaadanud, mida ära visata ja mida alles jätta ning hakkan ka rohkelt mappe vorpima, sest neid läheb siin vaja ja ma saan samal ajal filme vaadata 😛

Üks asi käib mulle siin korteris elades täiega pinda >.< Nõudepesu. Malini ja Anne’ga oli meil niimoodi tehtud, et enam-vähem üle päeva käis pesemiskordade vaheldumine. Josephiga… nohjah… kraanikauss on pidevalt nõusid täis ja oleks need vaid minu omad kõik. Aga no ega ma ei viitsi kogu aeg teiste järelt ka pesta ja õnneks mind see väga ei häiri ka, oskan mööda vaadata. Eile said näiteks lusikad ja kahvlid otsa nii et pesin terve selle hunniku ära. Tulen töölt koju, kraanikauss Josephi asju täis ning Joseph läheb täna ööseks koju. Nõusid pesemata. Pole probleemi, ma suudan valikut ka teha ja pesen ainult neid asju, mida mul vaja läheb. Muudest noh… vaatan mööda.

Aa ja need rohelised tangid? Kui keegi tahab oma turvalisuses väga kindel olla, kui nad 12 meetri kõrgusel ronivad, siis keeratakse karabiinid ikka kenasti kinni. Ja mõned on võimalik nii kinni keerata, et lahti saab ainult tangide abiga. Väga vajalikud abivahendid =)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: