Aga aasta tagasi…

Mul on mingi jube harjumus mõelda, mis ma tegin nädal/kuu/aasta tagasi samal ajal. Mõnikord on see huvitav, mõnikord täitsa tavaline juhtum. Aga nüüd saan öelda, et täna aasta tagasi astusin ma esimest korda Saksamaa pinnale. Hinges oli väike (okei, väga suur) värin sees, et milline mu boss ja mentor Jana on, kuidas ma saan Maliniga läbi, mida see Blossin endast kujutab ja kas ma pursin aasta lõpuks saksa keelt. Õigupoolest pidanuks ma täna alles Eestisse tagasi jõudma aga jõudsin juba 19 päeva tagasi kodumaale ja oi on need päevad alles kiirelt läinud. Natukene tuleviku ja olevikuinfot ka: kuni sügiseni töötan Nädalises ja septembrist asun Tallinna Ülikoolis sotsiaaltöö erialal koolipinki nühkima. Olen pidanud sünnipäeva, käinud Eesti tripil ja söönud kohukesi. Vot nii siis.

Vabatahtliku teema juurde tagasi minnes, siis ma sorteerin hetkel oma aasta pilte sest piisavalt vanamoodsa inimesena on mul soov paar pilti välja printida, albumisse panna ja juurde kirjutada, sest olgem ausad – albumist on palju parem pilte vaadata kui arvutist. Piltide piiriks on hetkel seatud 200 pilti, millest olemas on 186. Paar albumit on vaja veel läbi vaadata ning siis veel korra kõik pildid üle kontrollida ja kõige lõpuks on vaja leida hea kvaliteediga odav fotopood ning album. Eks kui see töö valmis saab, siis annan jälle märku. Tahan teha ka kokkuvõtva postituse olulisema infoga (juhuks kui mõni tulevane vabatahtlik veel siia satub) aga aega on selle kiire asjaga.

1 kommentaar

  1. ginevera said,

    august 25, 2011 kell 20:05

    Hello! I´m very sorry for disturb you but I found your old post. About a year ago you were selling a lot of fanstaff here: http://www.foorumid.org/index.php?topic=2471.0 And I´m searching for all, related to Tanel Padar and the Sun. If you have something of that fanstaff yet, I should like to buy it!
    Please, send me e-mail to guinevera@inbox.ru or write to our fan community http://tanel-thesun.livejournal.com/ Thank you very much!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: